کد ملی:
 
کلمه عبور یا کد رهگیری:
 


بسمه تعالي


 دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشكي قزوين، بزرگترين گنجينه و سرمايه علمي و معنوي اين مركز و بالطبع كشور بزرگ جمهوري اسلامي ايران محسوب مي شوند.حفظ شان و منزلت گنجينه هاي علمي كشور و بزرگداشت و تكريم جايگاه ارزنده آنان وظيفه اي بس مهم و خطير به شمار مي رود.معاونت آموزشي دانشگاه در راستاي تحقق اين مهم و احترام به وقت و سرمايه اين عزيزان سامانه ارتباط مجازي ارائه خدمت به دانش آموختگان را راه اندازي نموده است.اين سامانه با هدف پاسخگويي مستقيم و آسان به نيازهاي عمده دانش آموختگان در ارتباط با صدور انواع مدارك و گواهينامه هاي تحصيلي راه اندازي شده است.تمامي دانش آموختگان گرانقدر دانشگاه از اين پس با مراجعه به اين سامانه و تكميل مراحل ثبت نام و درخواست خود قادر خواهند بود بدون نياز به حضور در دانشگاه از طريق شركت پست جمهوري اسلامي ايران مدارك مورد نياز را دريافت نمايند.ما مفتخر از انجام اين خدمت به شما بزرگواران بوده و مشتاقانه منتظر دريافت پيشنهادات و نظرات ارزشمندتان براي ارتقاء و بهبود خدمات در اين سامانه خواهيم بود.

"اين سامانه فقط مخصوص دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشكي قزوين مي باشد."


"از مراجعه حضوري خودداري گردد."

"لطفا قبل از پيش ثبت نام فايل راهنما را مطالعه نماييد."

"مطالعه مطالب ذيل قبل از ورود به سامانه الزامي مي باشد"

خدمات مربوط به دانش آموختگان اداره تحصيلات تكميلي را با كليك بر روي عنوان ذكر شده مي توانيد مشاهده نماييد. 


دانش آموخته گرامي به منظور دريافت مدارك ذيل ، در انتهاي صفحه فرم الكترونيكي مندرج را تكميل نماييد و منتظر دريافت تاييديه و رمز عبور از طرف دانشگاه بمانيد.

توجه: "لطفا هر مدرك اسكن شده را در محل تعيين شده خود قرار دهيد در غير اينصورت به درخواست شما رسيدگي نخواهد شد."
 
 هدف از ايجاد سامانه:
1. ساده سازي و سرعت بخشيدن براي اطلاع رساني به دانش آموختگان
2. حذف رفت و آمدهاي غير ضروري و پيشگيري از تحميل هزينه هاي مالي و بروز خطرات جاني
3. صرفه جويي در هزينه سفرها و اقامت در شهر قزوين
4. امكان اطلاع رساني به دانش آموختگان در اسرع وقت به صورت آنلاين

توجه :  در حال حاضر مدارك

  1.  گواهينامه موقت
  2. دانشنامه و ريزنمرات
  3. صدور گواهينامه فلوشيپ 
  4. گواهينامه موقت المثني
  5. دانشنامه و ريزنمرات المثني
  6. درخواست صدور گواهي فراغت از تحصيل با ذكر معدل جهت شركت در آزمونهاي استخدامي
  7. صدور گواهي فراغت از تحصيل جهت شركت در آزمونهاي مقاطع بالاتر
  8. تعويض دانشنامه وريزنمرات قديم

قابل پيگيري و دريافت پستي مي باشد و ساير خدمات از جمله : گواهي نامه ريزنمرات انصرافي دائم  ، امور بين الملل و فرم شماره 12 و ... به زودي قابل دريافت خواهد بود.چگونگي استفاده از سامانه

دانش آموخته گرامي نظر به اينكه از اين پس دانشگاه علوم پزشكي قزوين از پذيرش حضوري دانش آموختگان براي دريافت گواهينامه موقت و دانشنامه معذور خواهد بود لذا خواهشمند است ابتدا فرم پيش ثبت نام را در بخش پاياني توضيحات اين بخش از سامانه دانش آموختگان تكميل
نماييد.

پس از تكميل نمودن فرم ، اطلاعات اوليه شما به دانشگاه ارسال مي شود و يك نام كاربري و رمز عبور جهت اصلاح يا مشاهده اطلاعات اوليه به ايميل شما ارسال خواهد شد و همنچنين به شماره همراه شما  پيامك مي شود. سپس با رمز عبور جديد كه به شما پيامك داده شده  وارد سامانه شده و اطلاعات و مدارك خود را ارسال نماييد.

در صورت استفاده از Gmail  و يا Yahoomail ، لطفا پوشه Spam را جهت دريافت ايميل چك فرماييد.


در صورت باز نشدن هر يك از فايل هاي خود در مروگر ، روي فايل كليك راست نموده و گزينه save target as را انتخاب نموده و فايل ذخيره شده را روي كامپيوتر خود باز نماييد.

به منظور دسترسي به اطلاعت بيشتر با شماره تماس تلفن گوياي 33328608-028  ارتباط حاصل نماييد و يا به آدرس سايت دانش آموختگان دانشگاه http://alumni.qums.ac.ir مراجعه نماييد.
 
 
نحوه تكميل فرم :

در هنگام تكميل فرم حتما به نكات ذيل توجه فرماييد:
1. در هنگام درج مشخصات، اطلاعات مربوط به آخرين رشته و مقطع تحصيلي خود را كه در دانشگاه علوم پزشكي قزوين گذرانده ايد، وارد نماييد. خواهشمند است به علت اهميت صحت ثبت اطلاعات دريافتي دقت لازم در هنگام ورود اطلاعات بعمل آيد.
توجه : چنانكه بيش از يك مقطع و رشته تحصيلي را در اين دانشگاه  گذرانده ايد ، در فرم ثبت نام الكترونيكي ، دكمه "اضافه كردن سطر به مشخصات تكميلي"  را انتخاب نموده و رشته دوم را اضافه نماييد. 
2. در هنگام ورود اطلاعات درج  رشته، مقطع  و  سال فراغت از تحصيل الزامي است.

3. بعد از تكميل فرم عضويت، يك كدرهگيري براي شما ايميل مي گردد.

4. كد رهگيري ارائه شده، به منظور ورود به سامانه و مشاهده اطلاعات ثبت نامي شما مي باشد تا زماني كه از طرف دانشگاه وضعيت شما مورد بررسي قرار بگيرد و  نتيجه بررسي به عنوان ( تاييد دانش آموختگي  يا عدم  آن ) در اين دانشگاه را  مي توانيد در سامانه مشاهده نماييد. 

5. از آنجائي كه پس از تاييد دانش آموختگي در اين دانشگاه ، از طرف دانشگاه يك كلمه عبور به پست الكترونيكي و شماره همراه شما جهت ورود به سامانه ارسال خواهد شد، حتما از امنيت پست الكترونيك  و شماره همراه خود  مطمئن باشيد، بديهي است مسئوليت حفظ كلمه عبور بعهده شما مي باشد.كه اين رمز عبور دراختيار ديگران قرار نگيرد و ضمنا رمز عبور خود را براي ورود به سامانه جهت انجام كليه امور درخواستي فراموش نكنيد.
6. كاربر گرامي جهت ورود به سامانه به منظور درخواست هرگونه فرايند فقط و فقط از كلمه عبوري كه به پست الكترونيك (email يا gmail) يا شماره همراه شما ارسال شده است، استفاده نماييد.(مي توانيد كلمه عبور ارسال شده به آدرس پست الكترونيكي خود را عينا در قسمت مربوط كلمه عبور يا كد رهگيري كپي نماييد.)
 

متقاضي گرامي مي توانيد طي گذشت 24 ساعت (به جز ايام تعطيل) وضعيت ثبت نام خود را با وارد كردن كد ملي و كد رهگيري در همين سامانه پيگيري نماييد.


راهنماي صدور مجوز و دانشنامه در سايت معاونت آموزشي
 
راهنماي لازم جهت دريافت گواهي نامه موقت 

راهنماي صدور و مدارك لازم جهت دريافت گواهينامه موقت المثني

راهنماي صدور و مدارك لازم جهت دريافت دانشنامه و ريزنمرات المثني

راهنماي صدور و مدارك لازم جهت دريافت گواهي فراغت از تحصيل با ذكر معدل جهت شركت در آزمونهاي استخدامي

راهنماي صدور و مدارك لازم جهت دريافت گواهي فراغت از تحصيل جهت شركت در آزمونهاي مقاطع بالاتر

راهنماي لازم جهت تعويض دانشنامه وريزنمرات قديمتلفن هاي تماس كارشناسان سامانه

مقاطع تحصيلات تكميلي
33336001-028، داخلي 2524، خانم زهرا كفاشي (مسول اداره تحصيلات تكميلي - پيگيري امور مربوط دانشنامه و گواهي نامه موقت)
33336001-028، داخلي 2523، آقاي محمد كريمي (كارشناس اداره تحصيلات تكميلي  - پيگيري امور مربوط دانشنامه و گواهي نامه موقت)
028-33336001، داخلي 2540، خانم عارفه نياقي ها (كارشناس اداره تحصيلات تكميلي  - پيگيري امور مربوط دانشنامه و گواهي نامه موقت)

مقاطع كارداني، كارشناسي پيوسته و ناپيوسته، دكتري عمومي


خانم شهلا غياثوند (رييس اداره دانش آموختگان)

33336001-028، داخلي 2525، خانم هاجر نوري (كارشناس امور دانش آموختگان - كليه امور مربوط به دانشنامه و گواهينامه موقت)

33336001-028، داخلي 2526، آقاي محمد حسني (كارشناس امور دانش آموختگان - كليه امور مربوط به دانشنامه و گواهينامه موقت)33360905-028، كارشناس فني سايت: خانم مهندس محيا طرلان 


جهت ورود به فرم پيش ثبت نام بر روي اين لينك كليك نماييد